_L space

Prequel:

(S) Flow - Martha, współlokatorka Yang, pod wpływem Flow wyprodukowała kilka książeczek które wymuszały na ludziach sam Flow. Pierwsza seria była "lekka", tworząca marzenia i sny. Seria "twarda" wymuszała na ludziach aktywność.

(P) Torrent - Główny plot: Jedna z osób która znalazła książeczkę Marthy poświęca życie by "tworzyć". Nie była to ich myśl. UIU jest zaalarmowane, Fundacja zaczyna drążyć temat a Martha i jej dzieła zostają przechwycone przez Fundację. Poboczne to eksploracja Flow.


Anart Courses:

(S) Professors of Anart - Legler tworzy swoją Klasę, Yang mu towarzyszy. Wprowadzenie Untitled.

(S) Anart Lecture - Legler otwiera swoje klasy.

(S) Foundation Mandated Interlude - Cobalt uczęszcza na klasy Leglera, jest w stanie coś stworzyć ale cienko jej idzie. Green i Samuels wspominają wydarzenia z Flow. Cobalt ma za zadanie dalej uczęszczać na zajęcia i notować i się uczyć, aby lepiej to wszystko pojąć. Green i Samuels planują schwytanie anartystów, gdy Cobalt skończy. Samuels planuje przechwycić albo wykryć Flow.

(S) Extracurricular Practice - Wprowadzenie Taman. Pojawienie się starych magazynów i motywu modyfikacji starej sztuki. Delikatny lezbianizm. W końcu udało jej się stworzyć motylki.

(P) Seven New Characters Are Introduced - Laufer wychodzi z inicjatywą by się spotykać grupką Nowicjuszy i to robią, dwa razy w przeciągu dwóch tygodni, w Coastal i u Pulla. Odzywka a propos Aloe. Taman i Delacroix poznają się bliżej z Cobalt. Laufer i Delacroix zaczynają sobie się niepodobać. Cobalt zaczyna węszyć co do starych magazynów.

(S) Testing the Flow - Samuels testuje Flow. Dale Fang też testuje na Yang. Mendez patrzy jak Cobalt sobie nie radzi. Dale dochodzi do wniosku że zmienianie rzeczywistości przez anartystów pochodzi z zewnątrz. Samuels aplikuje o więcej klasy D.

(P) Skyboy - Co się dzieje z Aloe, jak Flow ją psychicznie i fizycznie wykańcza. W końcu tymczasowo zamieszkuje u Leglera. Trochę o odwrotnym Flowie i Przepełnieniu.

(S) Bringing It Back - O przerabianiu starych prac. Lustra. Legler woła Cobalt, Taman idzie coraz lepiej.

(S) Foundation Mandated Interlude 2 - Samuels powoli traci grunt pod stopami, Cobalt znika z łapek Jennifer…


Supplement:

(S) Down the Silver River - Artysta używa Flow by usłyszeć Boga.

(S) What Dragons We Shall Be - Przygody i Frustracje Dale Fang. Nie kończy się to dlań najlepiej.

(Tufto) Tum-Tum-Tum-TUM-Tum-Tum-Tum-TUM-TUM-TUM - Pewien Irańczyk widzi w Flow przyszłość i muzykę. Jego brat uważa, że zwariował.

(Randomini) Conservation Of Momentum - Pico wyraża swoją dezaprobatę.


Legler i Viktor (depresja)
Mur
Znajomy zaznajamia się z reality benderem, postanawia nagrać z nim wywiad
Legler pomaga mu stworzyć rzeźbę (soniczną)
Reality bender orientuje się że z niego zakpiono, rusza za Viktorem
Viktor zostaje usunięty z rzeczywistości, scena z rzeźbą znajomego naigrawającego się z bendera (bo temu zdawało się że usunął tego, co stoi przed nim, ale w rzeczywistości rozmawiał z kopią)
Rzeźba opowiada Leglerowi czym jest
"And this is how I killed myself, right under your overprotective nose."
"First grade eel juice"
Dzieje się to wszystko jakoś tak w 1975-1979
Reality shaker, not bender